Otestujte svoju chrbticu podľa 4 odborníkov z Mníchová.

Bolieva vás chrbát, kríže či krčná chrbtica? Aby chrbát nebolel, je dôležité mať pevné a pružné chrbtové svalstvo, ktoré drží chrbticu pohromade. Zistíte ako ste na tom vy. Test je zostavený podľa 4 odborníkov na chrbticu z Mníchova. 

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.

Porcelánovo krásna pleť "ala Snehulienka" s ájurvédou a okamžitým výsledkom

Máte problematickú pleť, vrásky, dehydrovanú pleť,  trpíte na akné, ekzémy, máte alergiu na bežné krémy z drogérie, pociťujete svrbenie, pálenie alebo sčervenanie pleti?

Túžite sa na chvíľu odreagovať od práce, deti a domácnosti a pritom sa skrášliť a omladiť? Chceli by ste mať krajší a mladistvejší vzhľad pleti? Vyskúšajte Aryanvedu.

Je to výnimočná ájurvédska kozmetika, ktorá vám zdvihne sebavedomie vďaka na pohľad krajšiemu výzoru, ktorý si ľudia všimnú.

Arynveda je vhodná aj na veľmi precitlivelú pleť a môže sa nanášať v okolí očí aj priamo na viečka, bez alergickej reakcie. Doporučujem vám vyskúšať ájurvédsku kozmetickú masáž a presvedčte sa, budete NADŠENÉ.

1-108326012.jpg

Ako prebieha ájurvédska kozmetická masáž tváre a dekoltu?

 • Najprv prebieha krátky pohovor, aby som sa dozvedela viac o vašej pleti. Konzultácia prebieha telefonický alebo osobne.
 • Navrhnem kozmetiku podľa typu pleti. Pozrite nižšie postupy podľa typu pleti.
 • Dávam vám intuitívne podľa vône vybrať z navrhovaných kozmetických prípravkov.
 • Kozmetiká sa nahrieva a nanáša sa na tvár teplá štetcami, čo je príjemnejšie ako rukami. Užijete si príjemný babský skrášľovací "rituál". :)
 • Teplom sa uvoľňujú z kozmetiky intezívne vône, celá miestnosť sa nádherne prevoňa.
 • Ájurvédska kozmetika Aryanveda nespôsobuje alergické reakcie, je vhodná aj na precitlivelú pleť.
 • Ájurvédska kozmetika sa masážou zapracováva do pleti.
 • Všetko je veľmi príjemne, vy sa budete cítiť rozmaznávané ako princezny. :) Navyše vaša pleť bude aj princeznovský dokonalá. :)
 • Ide o úplne iné postupy ako ste zvyknuté u kozmetičky, ájurvédska kozmetika sa používa úplne inak. Budete milo PREKVAPENÉ.
 • Ájurvédska kozmetika detoxikuje, čistí pleť.
 • Ide o neskutočný ZÁŽITOK, ktorý si zamilujete a budete chcieť zopakovať.
ruka.jpg

Kozmetické postupy podľa typu pleti

 • ošetrenie normálnuej a zmiešanej pleti
 • ošetrenie zrelej pleti - výživa a regenerácia
 • ošetrenie pleti - LIFTING
 • ošetrenie kuperóznej pleti - rozšírené cievky
 • ošetrenie dehydrovanej pleti - HYDRATÁCIA
 • ošetrenie pleti - HYPERPIGMENTÁCIA - tmavé škvrny pleti, zápalové a starecké škvrny.
 • ošetrenie aknóznej pleti
 • ošetrenie jemnej a precitlivelej pleti
kúra anti akne.jpg

Ájurvédska kozmetika Arynveda a starostlivosť o pleť

 •  V ajurvédskych bylinných krémoch sú ingrediencie zmiešané tak, aby stimulovali pleť k aktivácii jej prirodzených schopností.
 • Dochádza k lepšej regenerácií pleti.
 • Ájurvédska kozmetika pomáha zachovávať pleti dlho zdravý, mladistvý a pružný vzhľad.
 • Zdravé telo dýcha kožou tak ako pľúcami, preto starostlivosť venovaná pokožke pomáha udržiavať v zdraví cele telo. 
 • V kozmetike sú okrem bylinných výťažkov, esenciálnych olejov aj drahé kamene.
 • Starostlivosť o pleť je vhodné kombinovať so zdravým životným štýlom.
 • Ájurvédska kozmetika Arynveda má vypracované postupy ošetrenia pleti, podľa typu pleti.
 • Kozmetika pre citlivú pleť, bez alergických reakcií: Máte precitlivelú pleť, reaguje Vaša pleť na bežnú kozmetiku svrbením, pálením? Tak s týmto je koniec s ájurvédskou kozmetikou, ktorá je vhodná aj na precitlivelú pleť. Všetko bez akýchkoľvek alergických reakcií.
 • Detoxikácia pleti: Ajurvédska kozmetika pôsobi detoxikačne a vyťahuje zvnútra všetky nečistoty na povrch. Môže sa výnimočne stať, že sa objaví výražka, čo je však pozitívum tejto kozmetiky, pretože čistí pleť od toxínov. Čistiacu funkciu často krát na seba berie pleť a je lepšie ak sa toxíny z tela dostanú na povrch akoby mali ostať v tele. Akné a vyrážky sú prejavom zanesenia tela. Pravidelným používaním kozmetiky a správnymi postupmi sa tento výnimočný jav úplne odstráni. V tomto prípade sa nejedná o alergickú reakciu, ale čistiacu schopnosť kozmetiky, za čo môžu toxíny vo Vašom tele, nie ajurvédska kozmetika. Po vyčistení pleti, bude Vaša pleť krajšia ako kedykoľvek predtým a Vaša pleť bude žiariť, bude príjemná na dotyk aj na pohľad.
 • Jednotlivé prípravky sa nanášajú vo vrstvách a dosahujú tým maximálneho účinku.Produkty a postupy ošetrenia podľa typu pleti nájdete v pripravovanom eshope.
_MG_7668.jpg

Prečo drahé kovy v kozmetike Aryanveda?

Krása a starostlivosť o krásu presahuje čas. Historické záznamy nám rozprávajú o kozmetických ingredienciách používaných v dávnych dobách. Drahokamy a polodrahokamy boli pomocníkmi krásy.Na základe ajurvédy sú drahé kamene použité do pleťových krémov, hydratačných mliek a masiek.

Tieto cenné receptúry pomáhajú pleti uchovávať vlhkosť, odstraňovať toxíny, čistiť a spevňovať pleť. Inými slovami tieto produkty sú ako ELIXÍRY MLADOSTI. Podobne ako bylinky sú drahé kamene darom prírody na obnovenie rovnováhy a nastolenie harmónie tela, mysle a duše.

Drahokamy predstavujú v skutočnosti skryštalizované formy vlastností, ktoré tiež existujú v ľudskom tele. Každý vzácny kameň vyžaruje špecifické žiarenie, energiu a farebnú vibráciu a má refrakčný index. Ľudský organizmus je tvorený siedmimi farbami. Tieto farby sú uchované aj v drahokamoch. V skutočnosti, každá bunka tela je tvorená siedmimi kozmickými lúčmi, ktoré by mali existovať v harmónii. Praktické použitie ukázalo, že každé tkanivo tela reaguje odlišne na rôzne drahokamy.


V ájurvéde sú lieky vyrábané z oxidovaných drahokamov nazývaných "bhasmas" alebo z tinktúr. Proces výroby "bhasma" má drahokamy očistiť. "Bhasmas" je považovaný za najviac efektívny spôsob užívania drahých kameňov, pretože takto vstupujú hlboko do bunky. Takto sú účinky najsilnějšie.Výzkum odhalil, že rozličné vlastnosti drahokamov ovplyvňujú svojou energiou procesy revitalizácie a omladzovania kože.

serum 24karát zlato gold.jpg

Foto: Sérum 24 karátové zlato

Zlato
                                                                                           
Používanie zlata pre liečivé účely skrášľovanie je známe od dávnoveku. Už v Egypte kráľovná Kleopatra požívala zlato ako nástroj na udržanie mladistvej pokožky a údajne spala v zlatej maske každú noc.

V starom Ríme boli zlaté maste používané na liečbu kožných problémov. V starovekej Číne bolo zlato kľúčom k mladosti a kráľovná dynastie Ching používala na omladzujúcu masáž tváre zlatý valček.

Aj moderné výskumy preukázali, že zlato má antibakteriálne účinky, podporuje transport molekúl kyslíka priamo do kože, ovplyvňuje bunkové funkcie, pomáha oživovať a omladzovať pleť. Zlato podporuje tiež lymfatickú drenáž a krvnú cirkuláciu, čo napomáha odstraňovaniu toxínov a prečisťovaniu pleti.

Všetky tieto procesy zlepšujú normálne funkcie kože, zvlášť potom obnovu mladých buniek. Značka Aryanveda používa najnovšie technológie vo výrobe krémov - tzv. NANOTECHNOLÓGIU - PRIAMU STRELU. Častice sú zmenšené na tisícinu veľkosti normálnej bunky a tým sa lepšie vstrebávajú do pleti a zvyšujú účinnosť aktívnych zložiek.
 

Táto jedinečná zmes esenciálnych olejov, bylinných výťažkov a zlatých častíc zachováva najvyššiu krásu.
 
 

Diamant
 
 
Diamanty sú najviac cenenými kameňmi.Traduje sa, že diamant dodáva "pránu" čiže životnú silu. Posilňuje dlhovekosť. V starostlivosti o pleť je diamant užívaný pre svoje silné protistárnuce účinky. Prečisťuje pleť, posilňuje štruktúru a pomáha oddialiť známky stárnutia. Opravuje a upokojuje poškodené bunky a poskytuje energiu kožným bunkám. Zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn.

 

Revitalizuje pleť vo všetkých jej vrstvách.V značke Aryanveda je diamant samozrejme spracovaný v nanotechnológii.
 

 

Striebro
 
Antibakteriálne vlastnosti striebra sú vedou dokázané nielen v oblasti kozmetiky, ale aj lekárstva. Ióny striebra na seba naviažu enzým nachádzajúci sa v bunkách baktérií a tým zabráni ich množeniu. Striebro reguluje vlhkosť a telesnú teplotu. Podporuje imunitný systém a pôsobí proti vírusom. Táto kúra je ideálnym detoxikačným ošetrením a pre svoje účinky je vhodná k použitiu u problematickej a aknóznej pleti. Je výborná tiež pre pánske ošetrenie.

 

Potrebujete sa pred masážou najprv poradiť? Využite 15 - minútovú konzultáciu zdarma a ja vám do 24 hodín zavolám. Počas konzultácie sa pýtajte, rada vám poradím.

Objednávam sa na ájurvédsku kozmetickú masáž tváre a dekoltu. Chcem si dohodnúť termín.

studio - session - Zdenka Vaska_15.jpg

O ZDENKE

Som masérka s praxou v Bojnických kúpeľoch. Rukami mi už prešlo TISÍCE pacientov. Svoje vedomosti som si rozšírila štúdiom indickej medicíny AJURVÉDY. Počas masáže radím ako zlepšiť vaše zdravie. Viac o mne TU.

Masáže Prievidza a okolie - masáže pre zdravie. Teším sa na vašu návštevu.

Povedali o Zdenke

Zdenka mi spravila 2 hodinovú TOP ájurvédsku masáž. Doteraz som bol iba na klasických masážach, takže to viem porovnať.

Úžasne ma Zdenkina masáž uvoľnila, nabudila energiou, vyvolala vo mne príjemné pocity a užil som si pri nej neskutočný relax.

A masáž hlavy bola zlatý klinec programu.

Michal Kopecký, Vyšná Rybnica, Autor knižného bestselleru Príťažlivosť

Vyskúšať 2 hodinovú ájurvédsku masáž ma prinútili moje zdravotné problémy.

Bola som parkrát na masáži, táto bola výnimočná tým, že Zdenka masíruje s láskou a s citom. Cítim, že moje zdravotné problémy ustúpili, cítim sa uvolnene a prestali mi trpnúť ruky. 

Cením si skúsenosti Zdenky, ktoré získala štúdiom ájurvédy. Je vidieť, že vašu prácu robíte s láskou. Odporúčam každému. 

Anna Uhlárová, Diviacka Nová Ves

Ajurvédska kozmetická masáž tváre a dekoltu: Privítala ma veľmi milá a srdečná osôbka v príjemnom prostredí.

Takúto masáž som ešte nikdy nemala, pri nanášaní ajurvédskej kozmetiky sa používajú štetce a zohriata kozmetika, zimomriavky som mala od hlavy až po končeky prstov na nohách, všetky starosti som nechala u pani Zdenky a domov som odchádzala oddýchnutá a plná novej energie.

Pani Zdenka vie čo robí a robí to super, vrelo odporúčam, bol to skvelý zážitok...ďakujem

Adriana Máčaliková, Sebedražie

Darčeková poukážka

Pánska poukážka 2022-2.png
sankara_logo5.png

Ajurvéda pre zdravie všetkých. Zaujímavé tipy, rady, články, videa nájdete na mojej stránke venovanej AJURVÉDE. 

Raz do mesiaca sa robia ajurvédske konzultácie. Na konzultácie sa treba vopred telefonický objednať. 

Viac tu: www.sankara.sk

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.

 

Myslíte si, že vaša chrbtica patrí do šrotu?

Bolieva vás chrbát, kríže či krčná chrbtica? Aby chrbát nebolel, je dôležité mať pevné a pružné chrbtové svalstvo, ktoré drží chrbticu pohromade. Zistíte ako ste na tom vy. Test je zostavený podľa 4 odborníkov na chrbticu z Mníchova.

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.