Otestujte svoju chrbticu podľa 4 odborníkov z Mníchová.

Bolieva vás chrbát, kríže či krčná chrbtica? Aby chrbát nebolel, je dôležité mať pevné a pružné chrbtové svalstvo, ktoré drží chrbticu pohromade. Zistíte ako ste na tom vy. Test je zostavený podľa 4 odborníkov na chrbticu z Mníchova. 

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.

Ako byť zdravším a cítiť sa lepšie, bez liekov a namáhavého cvičenia s prvými výsledkami už po prvej masáži?

 

Aj vy sa ráno budíte celí „dolámaní“? Bolia vás kríže či chrbát z preležanej noci či namáhavej práce alebo krčná chrbtica od práce v kancelárií a dlhým sedením za počítačom? Bolia vás nohy od dlhého státia v práci či ruky pri manuálnej činnosti? Máte problém s pohybovým aparátom? Ste pracovne a rodinne natoľko vyčerpaní, že neviete kde vám „hlava stojí“? Trpíte na migrény a bolesti hlavy?

AdobeStock_2013188.jpeg

Ste športovec a prehnali ste to s tréningom? Ste nevyspatí, vystresovaní, unavení , vyčerpaní a potrebujete trochu „vypnúť “, zrelaxovať, oddychnúť si, nabrať novú silu a načerpať energiu? Hovoríte si, že už DOSŤ a mali by ste viac myslieť na seba a svoje ZDRAVIE? Volá vaše zdravie o pomoc a dáva svoj problém najavo bolesťami či únavou? STOP, to predsa nemôžete uniesť. Skoncujte s tým.

Opuchy a zavodnenie tela

Opúchajú vám nohy, ruky, prsty či dokonca celé telo? Ste zavodnení, opuchnutí a cítite sa ťažkopádní? Ste po liečbe rakoviny a vybrali vám lymfatické uzliny? Máte lymfoedémy? Beriete lieky na odvodnenie? Aj tu existuje riešenie...

 

Alebo ste natoľko uvedomelí a inteligentní a viete, že najlepším liekom pre vás je PREVENCIA? Huráááá, tu vám aj zatlieskam, bravoooo. Pretože ste jeden či jedna z mála a to si zaslúži potlesk. Prevzali ste zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Pretože „Gram prevencie je účinnejší ako kilogram liekov.“

Jednoducho povedané: Potrebujte dobiť "baterky"?

AdobeStock_61657845.jpeg

Poslúchnite svoje telo a jeho volanie o pomoc

 Je to predsa vaše telo, prevezmite zodpovednosť za svoje zdravie a to ako sa cítite. Dajte svojmu telu, čo potrebuje. Vypočujte volanie vášho tela a hýčkajte ho, starajte sa oň.

Vynikajúcim spôsobom ako sa zbaviť bolestí a ako pozdvihnúť svoje zdravie na vyššiu úroveň sú práve MASÁŽE.

 

Masážou sa dodáva do tela ZDRAVIE

Tým, že sa telo masážou prekrví, povzbudí sa lymfatický a cievny systém, zvýši sa trávenie a začne vám lepšie spaľovať. Tým podporíte nielen chudnutie ale aj zničíte zdraviu nebezpečné toxíny v tele.

Základom zdravia podľa indickej medicíny ajurvédy je AGNI (tráviaci oheň). Ak vám dobre trávi ani jed vám neublíži. V tomto prípade sú jedom nežiadúce toxíny v tele. Teplý olej pri masáži viaže na seba voľné radikály z tela, preniká do hĺbky, zmäkčuje svaly a tkanivá a tým uvoľňuje spazmusy – čo sú tie bolestivé miesta na tele, ktoré treba rozmasírovať, aby ste boli FIT.

AdobeStock_53430218.jpeg

Olej používaný pri masáži je hlavnou liečivou zložkou

Teplý olej ľahšie prenikne do tela a je to pre vás príjemnejšie. Používam kvalitné BIO oleje, ktoré si sama upravujem. Pridávam do oleja byliny a ešte kvalitnejšie esenciálne oleje. Tak je klient liečený nielen dotykom a samotnými zložkami v oleji, ale aj aromaterapeutický.

Vhodný olej na masáž si vyberám podľa klienta a jeho potrieb. Tu praktizujem poznatky z indickej medicíny ajurvédy aj keď sa jedná o klasickú či športovú masáž, ktorá sa najčastejšie využíva pri akútnych bolestiach. A omnoho viac...

 

Zbožňujem masáže, rada vám pomôžem

 Pretože si uvedomujem silný liečebný účinok masáži na telo, sama využívam služby masérov a tým sa zároveň zdokonaľujem, pretože poznám hmaty a to čo sa mi páčilo inde, viem pridať do svojho repertoára pre vás. Nepatrím k masérom typu „Obuvníkové deti chodia bosé“. Aj ja chcem byť zdravá ako aj vy. Zároveň dokážem podať pomocnú ruku aj vám. Alebo aj dve pomocné ruky. :)

AdobeStock_18170615.jpeg

Čo pre vás dokážem urobiť ?

 

 •  Možnosť vyskúšať moje  zlaté ručičky, ako mnohí klienti či kúpeľní pacienti nazývajú moje ruky. Niekedy sa mi stáva, že si  ma chcú klienti zobrať domov, ale kto by potom masíroval vás? :)

 

 • Vedomosti nadobudnuté  štúdiom indickej medicíny ajurvédy, ktoré pri masážiach často využívam. Pri masážiach viem na želanie pridať procedúry či postupy využívané v ajurvéde. Ako napr. stimulácia marmových či reflexných bodov na tele alebo procedúra Širodára – stekanie teplého oleja na čelo, čo lieči veľké množstvo ochorení a iné procedúry.

 

 • Úľava od bolestí: Vďaka liečivým účinkom masáže a špeciálneho liečivého oleja vám na mieru. Vaše bolesti odchádzajú a vy sa cítite ako znovuzrodení.

 

 • Relax a pohoda:  Počas masáže príjemne zrelaxujete, uvoľnite sa, oddýchnete si od starosti, stresov a budete sa cítiť lepšie.

 

 • Omladenie organizmu: Masážou sa stáva telo pružnejšie, ohybnejšie aj vďaka liečivým účinkom olejov, ktoré sa pri masáži používajú. Naolejované telo vyzerá krajšie, pokožka je prekrvená a olej zbavuje telo škodlivých látok, vďaka čomu sa vy cítite ako o pár rokov mladší. A nielen cítite, to je aj vidieť.

 

 • Detoxikácia: Masážou sa zvyšuje vaše trávenie, začína vám lepšie tráviť a telo samo spaľuje nežiaduce toxíny z tela. Masážou sa tiež toxíny nahrnú na jedno miesto, aby ich telo mohlo ľahšie vylúčiť. Samotný teplý olej použitý pri masáži preniká do tela, tkanív kde viaže na seba voľné radikály a toxíny z tela. Vy sa tak cítite zdravšie.

 

 • Masážou sa dodáva do tela zdravie: Masáž je účinný liečebný prostriedok, ktorý vám nielen pomáha zbaviť sa bolesti, ale pri pravidelných masážiach vám bude vaše telo ďakovať väčšou vitalitou, energiou, zvýši sa vaša imunita a vy budete menej chorí, zvýši sa vaše zdravie.

 

 • Zbavenie opuchov rúk , nôh a celého tela: Špeciálnou lymfatickou masážou vás zbavím opuchov rúk, nôh či celého tela a vám sa bude ľahšie chodiť, hýbať, ohýbať a navyše zbavíme telo nežiaducich toxínov (telesný odpad lymfa).

 

 • Príjemné pohladenie: Príjemný teplý olej a príjemne pohladenie rukami maséra vám privodí nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať. Budete sa cítiť hýčkaní a rozmaznávaní.

 

 • Viac energie: Budete sa cítiť plný energie, elánu a radovať sa lepšej nálade.

 

 • Lepšia pohyblivosť: Masážou sa zlepší pružnosť a ohybnosť svalov, kĺbov a končatín. Vám sa tak bude ľahšie pohybovať a vy sami sa budete cítiť ľahšie ako by ste sa zbavili pár kilogramov dole. Po dobrej masáži sa budete cítiť ľahko a s ľahkosťou sa vám bude aj kráčať. Ak máte problém pohybového aparátu, masáž je to najlepšie pre vás.

 

 • Zlepšenie nálady: Tým, že vaše boliestky odídu preč, vy sa budete cítiť uvoľnenejšie, bezstarostnejšie, pozitívnejšie, budete prekypovať dobrou náladou.

 

 • Zvýšenie vitality a telesnej sily: Po masáži budete pociťovať prílev energie, vitality a vyššej fyzickej výkonnosti. Načerpáte viac sily na zvládanie každodenných pracovných povinnosti.

 

 • Zlepšenie spánku: Po masáži môže vaše telo lepšie regenerovať počas spánku. Vy sa budete cítiť uvoľnejšie a bez bolestí, čo vám prinesie blahodárny odpočinok a hlbší spánok. Masáž pomáha aj pri poruchách spánku, vtedy obzvlášť pocítite na vlastnej koži jej pozitívny vplyv. Skončili už vaše trápenia s prebdenou nocou. Ráno budete vstávať dobre vyspatí a plný elánu.

 

 • Odstránenie stresu: Stres je zodpovedný za veľa ochorení v dnešnej uponáhľanej dobe. 70% všetkých ochorení má z pohľadu ajurvédy na svedomí stres. Masáž je významným liekom na zvýšený stres a odstránenie stresu. Nikdy v minulosti nebola masáž tak potrebná ako dnes a to vďaka rýchlemu tempu akým žijeme. Celotelová masáž a teplé oleje znižujú stres, únavu a vy sa stávate zdravším, či zdravšou.

 

 •  Bylinná terapia a zabalenie do tepla: Do olejov pridávam naše liečivé byliny alebo indické byliny a kvalitné esenciálne oleje, ktoré liečivý účinok masáže mnohonásobne zvyšujú. Prípadne používam na záver masáže teplé bylinné mešce. Vyrábam si liečivé maste na bolesti a uvoľnenie svalov, ktorými vás natriem na záver a nechám ešte zrelaxovať, aby výťažky z bylín mohli preniknúť do tela. Prípadne používam už hotové a overené účinné maste z ajurvédy. Prikryjem, zabalím vás  a vy relaxujete ešte pár minút po masáži. Teplom preniknú liečivé látky lepšie do tela a uvoľní sa svalstvo.

 

 •  Schudnutie z váhy a z obvodu problémových partií: Vďaka veľmi účinnej masáži FORMOVANIE POSTAVY.

 

 • Procedúry overené tisícročiami: Použitie rôznych procedúr z ájurvédy na rôzne zdravotné problémy.

 

 • Skrášlenie, zlepšenie stavu pleti, zvýšenie sebavedomia: Vďaka ájurvédskemu skraľovaciemu rituálu s ájurvédskou kozmetikou, bez alergických reakcií, aj na precitlivelú pleť. Výsledky sú okamžite. Budete sa cítiť aj vyzerať ako princezne. :)

A oveľa, oveľa viac...Všetko po dohode s vami, čo chcete vyskúšať.

Potrebujete s výberom vhodnej masáže poradiť?

Ak sa potrebujete pred samotnou masážou najprv poradiť a vybrať si tu najvhodnejšiu pre vás, rada vám s tým pomôžem. Poskytnem vám konzultáciu vďaka , ktorej sa o vás viac dozviem a budem vedieť lepšie poradiť.

Kontaktujte ma a napíšte aký máte problém. Zároveň všetky informácie sú veľmi dôverne. Ostávajú medzi nami.

Ponuka masáži a ájurvédskych procedúr.

Pozrite si ponuku jednotlivých druhov masáži a procedúr.

druhy masáži a procedúr.

 

Pozrite si aj  cenník.

Ak máte otázky, pozrite si stránku s častými otázkami, možno tam na ňu nájdete odpoveď. Ak nie, kontaktujte ma, rada vám ju zodpoviem.

15-minútová telefonická konzultácia zdarma

Áno, aby som nezabudla. Máte u mňa 15-minútovú telefonickú konzultáciu zdarma. Ja sa vám do 24 hodín ozvem. Počas telefonátu sa ma pýtajte, rada vám poradím.

10 - 15-minútová konzultácia zdarma pred masážou

Túto 10 - 15 minútovú konzultáciu zdarma robím aj priamo na mieste, pred samotnou masážou, či procedúrou ak ste u mňa prvý krát. Prípadne sa len spýtam na doplňujúce informácie, ak ste už u mňa boli.  Vtedy môže byť čas konzultácie aj kratší, ak ste pravidelný klient a už vás dobre poznám. Všetky informácie o vás si zapisujem, robím si zdravotný záznam a všetko ostáva dôverne.

 • Zapíšem si vaše meno, priezvisko, odkiaľ ste, mobil, e-mail, aby som sa vám vedela ozvať v prípade potreby.

 

 • Spravím si zdravotný záznam, aby som sa vedela na ďalšiu masáž lepšie pripraviť, podľa vašich potrieb.

 

 • Zapisujem si aký ste typ podľa ájurvédy a podľa toho si vyberám najvhodnejší olej na masáž, aké byliny či esenciálne oleje použiť na váš zdravotný stav. 

 

 • Prezriem si stav chrbtice, pokožky, doplním podporné cvičenia podľa potreby, či iné procedúry. Podľa dohody.

 

 • Keď mám o vás záznam, nemusíme sa nabudúce toľko zdržovať zbytočnými otázkami a môžme sa rovno pustiť do masírovania. Prípadne si už len doplňujem "drobné poznámky". 

 

30 minút masáže ZDARMA

Ak ste u mňa prvý krát, máte u mňa 30 minút masáže ZDARMA. Jedine, čo budem od vás chcieť v prípade ak budete so mnou spokojní je REFERENCIA s uverejnením mena, priezviska a malej fotky. Ak spokojní nebudete, nič nestratíte, pretože krátka ochutnávka masáže bola zdarma. Pozrite si stránku referencie, ako to bude vyzerať.

Garantujem vám vašu spokojnosť

Žiadne prázdne slová. Ak jednoducho s mojou masážou nebudete spokojní, vrátim vám peniaze. Bez zbytočných otázok a dohadov. Buď vaša spokojnosť, alebo peniaze späť.

garancia.png

Ako začať?

1. krok - vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky a vyberte si telefonickú konzultáciu zdarma.

Ak viete o akú masáž máte záujem, vyplňte objednávkový formulár na termín masáže.

2. krok - do 24 hodín Vás budem kontaktovať telefonicky.

3. krok - počas telefonátu sa ma pýtajte :) Máte u mňa 15 minútovú konzultáciu zdarma. Rada Vám poradím.

4. krok - ak sa nám obom myšlienka spolupráce bude páčiť, tak sa spolu pustíme do masírovania. Vyhradzujem si právo odmietnuť klienta, ktorý hľadá masáže iného charakteru ako na liečebné účely.

 

Upozornenie

Počas masáží nedvíham telefón a ani nemám telefón pri sebe. Počas masáže sa plne venujem klientovi a nechcem, aby bol pri masáži rušený alebo ukrátený o svoje minúty z masáže kôli telefonovaniu. Preto radšej zanechajte sms a ja sa Vám ozvem alebo využite nižšie uvedený kontaktný formulár.

Ďakujem za porozumenie

 

Nenechajte nič na náhodu. Ide o vaše zdravie.

 

Kontaktujte ma a využite svoju 15-minútovú konzultáciu zdarma:

Potrebujete sa pred masážou najprv poradiť? Využite 15 - minútovú konzultáciu zdarma a ja vám do 24 hodín zavolám. Počas konzultácie sa pýtajte, rada vám poradím.

Objednávam sa na masáž, chcem si dohodnúť termín.

studio - session - Zdenka Vaska_15.jpg

O ZDENKE

Som masérka s praxou v Bojnických kúpeľoch. Rukami mi už prešlo TISÍCE pacientov. Svoje vedomosti som si rozšírila štúdiom indickej medicíny AJURVÉDY. Počas masáže radím ako zlepšiť vaše zdravie. Viac o mne TU.

Masáže Prievidza a okolie - masáže pre zdravie. Teším sa na vašu návštevu.

Povedali o Zdenke

Zdenka mi spravila 2 hodinovú TOP ájurvédsku masáž. Doteraz som bol iba na klasických masážach, takže to viem porovnať.

Úžasne ma Zdenkina masáž uvoľnila, nabudila energiou, vyvolala vo mne príjemné pocity a užil som si pri nej neskutočný relax.

A masáž hlavy bola zlatý klinec programu.

Michal Kopecký, Vyšná Rybnica, Autor knižného bestselleru Príťažlivosť

Vyskúšať 2 hodinovú ájurvédsku masáž ma prinútili moje zdravotné problémy.

Bola som parkrát na masáži, táto bola výnimočná tým, že Zdenka masíruje s láskou a s citom. Cítim, že moje zdravotné problémy ustúpili, cítim sa uvolnene a prestali mi trpnúť ruky. 

Cením si skúsenosti Zdenky, ktoré získala štúdiom ájurvédy. Je vidieť, že vašu prácu robíte s láskou. Odporúčam každému. 

Anna Uhlárová, Diviacka Nová Ves

Ajurvédska kozmetická masáž tváre a dekoltu: Privítala ma veľmi milá a srdečná osôbka v príjemnom prostredí.

Takúto masáž som ešte nikdy nemala, pri nanášaní ajurvédskej kozmetiky sa používajú štetce a zohriata kozmetika, zimomriavky som mala od hlavy až po končeky prstov na nohách, všetky starosti som nechala u pani Zdenky a domov som odchádzala oddýchnutá a plná novej energie.

Pani Zdenka vie čo robí a robí to super, vrelo odporúčam, bol to skvelý zážitok...ďakujem

Adriana Máčaliková, Sebedražie

Darčeková poukážka

Pánska poukážka 2022-2.png
sankara_logo5.png

Ajurvéda pre zdravie všetkých. Zaujímavé tipy, rady, články, videa nájdete na mojej stránke venovanej AJURVÉDE. 

Raz do mesiaca sa robia ajurvédske konzultácie. Na konzultácie sa treba vopred telefonický objednať. 

Viac tu: www.sankara.sk

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.

 

Myslíte si, že vaša chrbtica patrí do šrotu?

Bolieva vás chrbát, kríže či krčná chrbtica? Aby chrbát nebolel, je dôležité mať pevné a pružné chrbtové svalstvo, ktoré drží chrbticu pohromade. Zistíte ako ste na tom vy. Test je zostavený podľa 4 odborníkov na chrbticu z Mníchova.

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.