Masáže Prievidza

MASÁŽE V OKRESE PRIEVIDZA - MASÁŽE PRE ZDRAVIE

Kráľovská masáž nielen pre kráľov

Jedná sa o ájurvédsku celotelovú masáž Data Snehan, ktorú si ľudia najviac žeľajú. Táto masáž je moje ESO V RUKÁVE, pretože sa nikde na Slovensku nevyučuje v masérských školách, nenájdete ju bežne v masérských salónoch.

 

Veľmi vhodná je pri problémoch pohybového aparátu a bolestiach kĺbov. Tiež je účinná ako detoxikačná masáž a prevencia celkového zdravia. Viac čitajte tu: ájurvédska masáž Data Snehan.

Zbavenie akútnych bolesti chrbta už do hodiny

 Je najčastejšie používanou masážou pri bolestiach chrbta a preťažení celého tela športom alebo vykonávaním fyzickej práce. Najväčšiu úľavu pocítite pri celotelovej masáži. Doporučujem masírovať aspoň nohy, ruky a chrbát. Viac čítajte tu: klasická a športová masáž

Lymfodrenáž na zbavenie opuchov, celulitídy, migrény s výsledkami už po prvej masáži

Používa sa pri opuchoch, zavodnení, lymfoedémoch a pod. Pri celulitíde so zábalom na postihnuté miesta. Zbavuje telo telesného odpadu – lymfy. Je to veľmi jemná avšak účinná masáž. Na kozmetické účely sa používa lymfatická masáž tváre, ktorá je vhodná aj proti migrénam. Viac čítajte tu: lymfodrenáž

Zoštihľujúca masáž, ktorá vám hneď uberie 2 - 7 cm z problémových partií

 Ide o veľmi účinnú zoštihľujúcu masáž. Výsledný efekt sa prejaví v úbytku 2-5 cm na obvode pásu, bokov, stehien, lýtok a taktiež dochádza aj k úbytku na váhe. Niektorí schudli až 12 – 15 cm z obvodu problematických partií. Viac si prečítajte tu: formovanie postavy

Blahodárny účinok bylinných mešcov na váš organizmus

Jedná sa o ajurvédsku celotelovú masáž. Najprv sa vymasíruje celé telo a na záver sa celé telo prehreje masážou s teplými bylinnými mešcami. Viac tu: Ajurvédska masáž Abhyanga s bylinnými mešcami

Túžite po porcelánovo krásnej pleti "ala Snehulienka" s okamžitým výsledkom?

 A to vďaka ajurvédskej kozmetike. Ide o úplne iné postupy ako ste zvyknuté u kozmetičky. Ájurvédska kozmetika sa nahrieva, čím lepšie prenika do pleti a rozplývajú sa vône. Je vhodná aj pre alergikou a ľudí s precitlivelou pleťou. Masážou sa dosahuje lepší účinok kozmetiky. Výsledky krajšej pleti spoznáte na sebe okamžite. Doporučujem ak sa chystáte na svadbu, ples alebo chcete mať krajšiu pleť, výsledky sú ihneď. Zvyknem masírovať aj hlavu a nevynechám ani vlasy. Viac si prečítajte tu: ájurvédska kozmetická masáž

Ajurvédske procedúry:

TARPANA – pri poruchách zraku

BASTI – olejové hrádze

ŠIRODARA – lieči široké spektrum ochorení, odporúča sa na záver ájurvédskej celotelovej masáže. Udáva sa, že lieči až 80% chorení.

PRIPRAVUJE SA, zatiaľ nie sú dostupné.

Potrebujete sa pred masážou najprv poradiť? Využite 15 – minútovú konzultáciu zdarma a ja vám do 24 hodín zavolám. Počas konzultácie sa pýtajte, rada vám poradím.

CHCEM SA PORADIŤ OHĽADOM MASÁŽE
Zdenka Masáže Prievidza

O ZDENKE

Som masérka s praxou v Bojnických kúpeľoch. Rukami mi už prešlo TISÍCE pacientov. Svoje vedomosti som si rozšírila štúdiom indickej medicíny AJURVÉDY. Počas masáže radím ako zlepšiť vaše zdravie. Viac o mne TU.

Masáže Prievidza a okolie – masáže pre zdravie. Teším sa na vašu návštevu.

POVEDALI O ZDENKE

Zdenka mi spravila 2 hodinovú TOP ájurvédsku masáž. Doteraz som bol iba na klasických masážach, takže to viem porovnať.

Úžasne ma Zdenkina masáž uvoľnila, nabudila energiou, vyvolala vo mne príjemné pocity a užil som si pri nej neskutočný relax.

A masáž hlavy bola zlatý klinec programu.

Michal Kopecký, Vyšná Rybnica, Autor knižného bestselleru Príťažlivosť

Vyskúšať 2 hodinovú ájurvédsku masáž ma prinútili moje zdravotné problémy.

Bola som parkrát na masáži, táto bola výnimočná tým, že Zdenka masíruje s láskou a s citom. Cítim, že moje zdravotné problémy ustúpili, cítim sa uvolnene a prestali mi trpnúť ruky. 

Cením si skúsenosti Zdenky, ktoré získala štúdiom ájurvédy. Je vidieť, že vašu prácu robíte s láskou. Odporúčam každému. 

Anna Uhlárová, Diviacka Nová Ves

Uhlarova Anna Uhlárová, Masáže Prievidza

Ajurvédska kozmetická masáž tváre a dekoltu: Privítala ma veľmi milá a srdečná osôbka v príjemnom prostredí.

Takúto masáž som ešte nikdy nemala, pri nanášaní ajurvédskej kozmetiky sa používajú štetce a zohriata kozmetika, zimomriavky som mala od hlavy až po končeky prstov na nohách, všetky starosti som nechala u pani Zdenky a domov som odchádzala oddýchnutá a plná novej energie.

Pani Zdenka vie čo robí a robí to super, vrelo odporúčam, bol to skvelý zážitok…ďakujem

Adriana Máčaliková, Sebedražie

Micalikova Masáže Prievidza

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Darčeková poukážka

Otestujte stav vašej chrbtice a svalového korzetu pomocou 5 jednoduchých testov a zistíte ako ste na tom vy.

Masáže Prievidza